[ Najděte svůj vnitřní kompas ]

Osobnostně rozvojové kurzy a workshopy pro dospělé

Osobní rozvoj je celoživotní proces. Je to způsob, jak mohou lidé dosahovat dokonalejší verze své dosavadní dokonalosti.

Když vynaložíte správné úsilí na sebezdokonalování, budete překvapeni úžasnými pozitivními výsledky, kterých můžete dosáhnout. 

Zapojením se do kurzů osobního rozvoje můžete rozvíjet a zlepšovat vaše vztahy s okolím, rodinou, ale předevsím sami se sebou. Se správnými dovednostmi a znalostmi se stanete sebevědomější, naplněnější, efektivnější a silnější verzí vašeho já.

[ Chcete porozumnět svému životu? ]

Naše workshopy vám pomůžou porozumnět vašemu vnitřnímu nastavení.

Vnitřní kompas I. RODINA & VZTAHY

Vnitřní kompas I. odkrývá naše milná přesvědčení a nastavení v oblasti rodiny a vztahů a narovnává je do ideálu. Každý z nás má ve svém podvědomí hluboko uloženy jisté omezení a bloky z dětství, které mu brání žít ve vzájemné úctě a respektu k vlastním rodičům.

Vnitřní kompas II. odkrývá naše milná přesvědčení a nastavení naší vlastní osobnosti a života a narovnává je do ideálu. Omezení a bloky z dětství, které máme uložené v našem podvědomí jsou mnohdy naším špatným rádcem na cestě životem.

Dnes tvoříme zítřek

Chce se rozvíjet a zdokonalit?

Vložené správné úsilí do vlastního sebezdokonalení, přínáší úžasné pozitivní výsledky, kterých můžete dosáhnout. 

Tyto výsledky nejsou vždy kvantifikovatelné, ale mnozí úspěšně změnili svůj život tím, že se rozhodli pro správné strategie osobního a profesního růstu. I když se všichni chceme zlepšit, v dnešní náročné práci a stále rušnějším životě nevíme, jak toho dosáhnout.

Faktem je, že kvůli tomu nemusíte chodit do škol nebo univerzit; můžete se toho hodně naučit prostřednictvím dvoudenních kurzů, kde se věnujete jen sami sobě a svým myšlenkám.

[ Reference ]

Slova našich klientů jsou pro nás silnou motivací.

"Spolupráce s Vlaďkou přišla v době, kdy jsem měla pocit, že stojím na místě a v mém životě ženy nepřichází věci, které jsem si kdysi vysnila. Díky Vlaďce jsem našla způsob, jak být vědomou, a tím pádem vnitřně silnou ženou, která už nemusí o nic bojovat. Ten skvělý pocit po té a hlavně užívání si své ženskosti se nedá popsat slovy. Chce to zažít. Moc ti děkuji nejen za to, ale i za tvůj respekt a pochopení.."
Helena L.
"Vlaďka mi pomohla uvědomit si moje cíle a pomocí jednoduchých úkolů, které jsem si v podstatě stanovila já sama, jsem si šla za svým. Důležité pro mě bylo uvědomění, že nikdo to za mě neudělá a že jen já mám svůj život ve svých rukou. Děkuji a vřele doporučuji"
Andrea J.
[ Napište nám ]

Chcete ve svém životě změnu?

Kde se můžeme setkat osobně

DNES TVOŘÍME ZÍTŘEK

Adresa:
Křížovnická 6, Praha 1, 110 00

Telefon:
+420 776 032 342

E-mail:
info@dnestvorimezitrek.cz